30 Temmuz 2010 Cuma

Biscolata’nın eğlenceli lezzet keşfi: BİSCOLATA MOODAŞKIN, DOSTLUĞUN BİSKÜVİSİ OLUR MU?

BİSCOLATA İSE OLUR.
HELE İÇİNDE ÇİKOLATA DOLGUSU VARSA,
TADINA DA DOYUM OLMAZ

Şölen yeni çıkardığı "Biscolata Mood" adresime gönderip,ürün hakkında fikirlerimi belirtmemi istemiş.5 yaşındaki minik oğlum benden önce kaptı paketi ve ilk tadına da o baktı.Pakette çok şıktı hani,inceleme fırsatı bile bulamadım.Hemen birer tane uzattı bize,fazlası kendine.İçi bol çikolatalı,dışı çıtır çıtır.Çok leziz bir şey,yetmedi bile bize.Dışındaki resimlerle de bi o kadar eğlenceli.Oğlum tekrar istiyor,Umarım piyasaya çabuk çıkar da hemen alırız.Teşekkür ediyorum Şölen firmasına.Süper bir ürün ortaya çıkarmışlar.


BİSCOLATA MOOD'u biraz daha yakından tanıyalım.

Çikolata severlerin bisküvisi ' Biscolata” incecik bisküvi ve içindeki çikolata dolgusunun vazgeçilmez lezzetini eğlence ile ' Biscolata Mood” da birleştiriyor. Bisküvili çikolata lezzetine yeni bir boyut kazandıran Biscolata Mood, Türkiye’de daha önce benzerine rastlanmamış özel bir tadı hayatımıza taşıyor.

Şölen’in dopdolu eşsiz çikolata lezzetini gerçek mutluluğa dönüştüren Biscolata Mood, günün monotonluğundan uzaklaşmak isteyenlere her bir parçada ayrı bir keyif sunuyor. İçi çikolata dolgulu ince çıtır bisküvi Biscolata Mood’ların üzerindeki desenler, hayattan tat almayı bilenleri de eğlenceye davet ediyor.

Biscolata’dan Çikolata Dolgulu
' Aşk, Sağlık, Şans, Para, İş, Dostluk, Başarı, Neşe ve Mutluluk” Bisküvileri
Dayanılmaz lezzetinin yanı sıra, atıştırmalık boyutu ile dilediğiniz yerde kolayca tadını çıkarabileceğiniz Biscolata Mood, üzerinde bulunan dokuz ayrı sembol ve otuz farklı desen ile de hayata eğlence katıyor. �Aşk, sağlık, şans, para, iş, dostluk, başarı, neşe ve mutluluk” bisküvileri ile hayatta aradığınız ne varsa hepsi Biscolata paketlerinde keşfedilmeyi bekliyor. Lezzeti eğlence ile birleştirmek için ise, bir dilek tutmak ve Biscolata Mood paketinden bir bisküviyi seçmek yeterli oluyor.

Şölen’in en yeni lezzeti ' Biscolata Mood”, incecik çıtır bisküvisi ve içindeki gerçek çikolata dolgusu ile bağımlılık yaratacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder